Drążki Drewniane

W naszej ofercie znajdują się wykonane z drewna bukowego drążki o okrągłym przekroju. Oferujemy szeroką i zróżnicowaną gamę rozmiarów, dzięki czemu każdy znajdzie tu propozycję idealnie dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Na specjalne życzenie klienta, jesteśmy w stanie dostarczyć także drążki w innym wykończeniu, wykonane z innych gatunków drewna.

Pręty drewniane dostępne w naszym asortymencie mają standardowe średnice i długości. Z powodzeniem sprawdzą się w produkcji mebli i innych wyrobów stolarskich. Buk wyróżnia się dużą wytrzymałością mechaniczną, a zarazem łatwością w procesie obróbki. Drążki wykonane z tego drewna są odporne na odgniecenia i można poddawać je dużym obciążeniom. Dodatkowym atutem tego wysokiej jakości wyrobu jest przystępna cena.

Drążki ryflowane

ŚREDNICA [mm] DŁUGOŚĆ
STANDARD [mm]
OPAKOWANIE
HANDLOWE
6 1000 50 szt.
8 1000 50 szt.
10 1000 50 szt.
12 1000 50 szt.
14 1000 50 szt.
16 1000 50 szt.

Drążki gładkie

ŚREDNICA [mm] DŁUGOŚĆ
STANDARD [mm]
OPAKOWANIE
HANDLOWE
4 1000 50 szt.
6 1000 50 szt.
8 1000 50 szt.
10 1000 50 szt.
12 1000 50 szt.
14 1000 50 szt.
15 1000 50 szt.
16 1000 50 szt.
20 1000 25 szt.
25 1000 20 szt.
30 1000 20 szt.
35 1000 10 szt.
40 1000 10 szt.
45 1000 5 szt.
50 1000 5 szt.

Powyższa tabela przedstawia przykładowe wymiary wyrobów. Inne wymiary wg uzgodnień i sugestii klienta.

Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że produkcja mebli to zajęcie wymagające odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, stosowania właściwych narzędzi, a także jak najlepszych materiałów. Już od wielu lat zajmujemy się wyrobem kołków oraz drążków drewnianych bukowych, dzięki którym mogą powstawać dobrej jakości meble. Dlaczego nasze wyroby są godne polecenia? Co warto na ich temat wiedzieć?

Jeśli chodzi o drążki drewniane producent, czyli nasza firma Kabus, może Państwu zapewnić produkty doskonałej jakości. Już od wielu lat udoskonalamy swoją technologię i staramy się, żeby wyroby, które trafiają w Państwa ręce, spełniały nawet te najbardziej wygórowane oczekiwania.

Dlaczego drążki drewniane bukowe?


Wybór właściwego materiału ma duże znaczenie. Nie bez powodu do produkcji naszych drążków drewnianych wykorzystujemy drewno bukowe, które charakteryzuje się:

 • wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, co przekłada się na trwałość mebli;
 • elastycznością, dzięki czemu dobrze znosi obciążenia, które są czymś naturalnym w przypadku sprzętów intensywnie użytkowanych na co dzień;
 • wysoką podatnością na obróbkę, dlatego właśnie możemy zaoferować tak różne wymiary oraz formy drążków drewnianych;
 • dobrą ceną, przez co my również możemy zapewnić Państwu atrakcyjną cenę zakupu.
 • Zastosowanie jakościowego surowca do produkcji przekłada się na doskonałe właściwości gotowych wyrobów. To z kolei daje o sobie znać podczas użytkowania gotowych już mebli. Zatem wybór właściwego materiału jest istotny, jeśli chcemy otrzymać produkt, który całkowicie zadowoli odbiorców.

  Drążki drewniane marki Kabus - dlaczego warto je wybrać?


  Nie bez znaczenia jest fakt, gdzie zaopatrzą się Państwo w tego typu artykuły. Decydując się na naszą ofertę, mają Państwo gwarancję dobrze wydanych pieniędzy. Co przemawia na naszą korzyść?

 • wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie drążków drewnianych w cenie i jakości, które na pewno spełnią Państwa oczekiwania;
 • bardzo wąska specjalizacja, którą stale doskonalimy, możemy się skupić nawet na najmniejszych detalach produkcji, co w połączeniu z dokładną kontrolą wyrobów daje produkt najwyższej jakości;
 • nasz sposób na sukces to umiejętne połączenie doświadczenia z nowoczesną technologią;
 • oferujemy dużą różnorodność artykułów, jeśli chodzi o dostępne wymiary;
 • możemy przygotować dla Państwa także drążki drewniane z innego drewna niż bukowe, jak również inaczej wykończone.
 • Warto zapoznać się ofertą drążków dostępną na naszej stronie. Proponujemy Państwu drążki ryflowane, gładkie o standardowej długości 1000 mm i średnicy już od 4 mm. Jeśli zależy Państwu na drążkach drewnianych od producenta, to firma Kabus będzie tutaj najlepszym wyborem. Wyróżnia nas dbałość o szczegóły oraz wysoka jakość wyrobów. Gdy chodzi o drążki drewniane cena, którą oferujemy, jest również bardzo atrakcyjna.

  Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań i do sprawdzenia naszej bogatej oferty.

  Precyzja wykonania

  Dbałość o detale, rozwinięty park maszynowy oraz restrykcyjna kontrola jakości pozwalają nam oddać w Państwa ręce produkt zgodny ze specyfikacją zamówienia.

  Ekologia

  Mając na uwadze dobro środowiska naturalnego wdrożyliśmy system odyskiwania energii cieplnej pochodzącej z procesów produkcyjnych, a odpady produkcyjne przekształcamy w znakomity brykiet bukowy.